fbpx

HomePodcast

Podcast

Więcej niż e-commerce

PODCAST

Podcast WnE to miejsce gdzie opowiadam o tym, jak wykorzystywać technologię, procesy, automatyzacje czy AI w biznesie eCommerce, ale nie tylko...

Subskrybuj podcast

Otrzymuj informacje o najnowszych odcinkach i bądź na bieżąco z nowinkami w świecie e-commerce!

Podcast WnE w liczbach
4000

Subskrypcji na YouTube

161800

wyświetleń

42

odcinki

W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z darmowej konsultacji i opowiedz nam o swoim biznesie 😀

Wojciech Piszora - konsultant eCommerce, Autor WnE Podcast

Ekspert w dziedzinie e-commerce,  programista z dużym doświadczeniem w branży. Współwłaściciel sklepu internetowego oraz firmy consultingowej, specjalizującej się w prowadzeniu działalności e-commerce. Jego wiedza i praktyczne umiejętności uczyniły go specjalistą w tej dziedzinie. Na swoim blogu dzieli się wiedzą, najlepszymi praktykami i praktycznymi radami pomagając innym osiągnąć sukces w cyfrowym świecie e-handlu.

Co robimy w appstar?

Doradzamy w e-commerce

Jako praktycy e-commerce znamy wszystkie aspekty, które wpływają na sukces sklepu internetowego. Oferujemy wsparcie w zakresie rekrutacji, wdrażania nowych funkcjonalności, procesów obsługi klienta oraz wielu innych procesów. Dzięki nam, możesz skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, a my zajmujemy się resztą.

 

Dowiedz się więcej

Automatyzujemy, ile się da

Marketing automation jest już dzisiaj standarem, ale czy w swoim sklepie automatyzujesz powtarzające się operacje takie jak: wysyłka, zwroty, reklamacje, kontakt z klientem? Jeżeli nie, to pora to zmienić. To realnie obniży koszty Twojej działalności i to znacznie…


 

Tworzymy strony i sklepy internetowe

Przechodzimy z Tobą całą ścieżkę od pomysłu, który walidujemy  (jeśli dopiero zaczynasz) aż do realnego przeszkolenia, odpalenia sprzedaży, organizacji wysyłek, obsługi klienta, zwrotów i reklamacji. Dzielimy się wszystkimi doświadczeniami jakie mamy z prowadzenia własnego sklepu internetowego.

 

Dowiedz się więcej

Rekrutujemy w e-commerce

Dzięki posiadaniu własnego e-commerce wiemy, jakie osoby potrzebne są w tej branży. Przejdziemy z Tobą przez cały proces rekrutacji, od określenia kompetencji, poszukiwanie, weryfikację umiejętności i wdrożenie pracownika.

 

Wdrażamy narzędzia biznesowe

Analiza potrzeb i procesów firmy pozwala nam na dopasowanie odpowiednich narzędzi biznesowych dla Twojej firmy. Pomagamy zarówno przy wyborze, wdrożeniu, jak i przeszkoleniu zespołu z obsługi narzędzia.


Ale to nie wszystko...

Nie znalazłeś tutaj nic dla siebie? To nie znaczy, że tego nie robimy 😃 Dowiedz się, czym jeszcze zajmujemy się w appstar…

Dowiedz się więcej

W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z darmowej konsultacji i opowiedz nam o swoim biznesie 😀 Po 30-minutowej rozmowy z doświadczonym konsultantem otrzymasz proponowane rozwiązanie dla Twojej firmy. 

darmowa konsultacja appstar

Zajrzyj do naszego bloga