fbpx

Homee-commerce

e-commerce

E-commerce

Zbudujmy razem coś Więcej niż e-commerce!

W czym możemy Ci pomóc?

01

Stworzenie sklepu internetowego

Potrzebujesz nowej strony Twojego sklepu lub dodania funkcjonalności do już istniejącej? Nie ma problemu! Zbudujemy dla Ciebie atrakcyjny i funkcjonalny sklep internetowy, dostosowany do Twojego biznesu i potrzeb Twoich klientów.

Dowiedz się więcej >>

02

Migracje sklepów internetowych

Pomagamy w bezproblemowym przenoszeniu Twojego sklepu internetowego na nową platformę, zapewniając ciągłość działania biznesu, zachowanie danych klientów i optymalizację procesów sprzedażowych.

Dowiedz się więcej >>

03

Integracja z systemami płatności, fakturowania i kurierami

Wdrożymy różne metody płatności, aby Twoi klienci mogli wybierać najdogodniejsze dla siebie rozwiązania. Połączymy Twój sklep z systemem do fakturowania oraz firmą kurierską, abyś mógł sprawnie realizować zamówienia.

Dowiedz się więcej >>

04

Profesjonalne wsparcie eksperta

Na każdym etapie trwania projektu jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, aby nasze działania były zrozumiałe.  W przypadku dłuższej współpracy zapewniamy ciągłe wsparcie techniczne, aby Twoja strona działała bezproblemowo i była zawsze dostępna dla klientów.

Dowiedz się więcej >>

05

Analityka

Specjalizujemy się w dostosowywaniu narzędzi analitycznych do potrzeb firmy. Szczegółowe analizy, będą dla Ciebie podstawą do trafnych decyzji i strategii rozwoju. Nauczymy Cię interpretować podstawowe dane związane z Twoim sklepem, abyś mógł zrozumieć swoich klientów i ich zachowania.

Dowiedz się więcej >>

...

I wiele więcej

Rozwiązania dopasowujemy do indywidualnych problemów. Więc jeżeli nie znalazłeś tutaj nic dla siebie to nie znaczy, że tego nie robimy 😃Zapytaj o więcej >>

Od czego zacząć?

30 minutowe spotkanie online z naszym konsultantem pozwoli Ci spojrzeć szerzej na Twoją sytuację i poznać nowe możliwości. 

Dla nas to doskonała okazja, aby poznać Twój biznes i poszukać najlepszego rozwiązania Twoich problemów. Rozmowa jest darmowa i nie zobowiązuje do dalszej współpracy.

Pamiętaj, że stworzenie sklepu to dopiero początek 😃

konsultant e-commerce appstar

Jak przebiega tworzenie sklepu internetowego?

01

Warsztat zerowy

02

Analiza Twojej sytuacji

03

Plan działania (makieta strony, funkcjonalności itd.)

04

Rozpoczęcie projektu

05

Stworzenie w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego

Co musisz wiedzieć?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Ile to kosztuje?

Koszt sklepu wyceniamy indywidualnie dla każdego projektu.

Stworzenie strony obejmuje podstawowy zakres funkcjonalności: konfiguracja sklepu, import produktów z pliku, integracja z kurierami i paczkomatem InPost oraz integracja z systemem fakturowania i bramką płatności.

Średnio koszt stworzenia sklepu to 6 tys.zł/miesiąc.

Ile to trwa?

Stworzenie sklepu internetowego standardowo trwa około 3 miesiące. Czas wykonania zależy od wdrażanych rozwiązań, zaawansowania technologii oraz komunikacji z Tobą 😃

Istnieje możliwość współpracy stałej, lub okresowej (min. 3 mies).

Co, jeśli będę niezadowolony/a?

Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, abyś był zadowolony z efektu końcowego. Jeśli będziesz miał uwagi do efektów – skonsultujemy to i znajdziemy najlepsze rozwiązanie, abyś był zadowolony!

Klucz do udanej współpracy to dobra komunikacja 😃

Współpraca stacjonarna czy zdalna?

Wszystko zależy od Ciebie. Większość projektów jesteśmy w stanie przeprowadzić zdalnie. Prowadzimy też warsztaty stacjonarne, które pomagają nam lepiej zrozumieć działanie Twojego biznesu i usystematyzować procesy.

poznaj nas

Sprawdź, czy jesteśmy dla Ciebie odpowiednim partnerem

Rozmowa to idealne okazja do tego, aby nas poznać i zweryfikować nasze kompetencje. Wspólnie omówimy Twoje problemy i wątpliwości. W ciagu 30 min darmowej konsultacji sprawdzisz, czy jesteśmy dla Ciebie odpowiednim partnerem.

Co mówią o nas klienci?

Zobacz, kto już nam zaufał

darmowa konsultacja appstar
To może być początek czegoś wielkiego...

Pierwsza konsultacja jest darmowa

Zostaniesz przekierowany do kalendarza, w którym będziesz mógł wybrać odpowiadający Ci termin i godzinę. Spotkanie jest darmowe i potrwa 30 min. Po zarezerwowaniu terminu możesz spodziewać się od nas telefonu potwierdzającego konsultację. Dodatkowo otrzymasz wiadomość e-mail ze szczegółami dotyczącymi konsultacji.