fbpx

HomeAppstar Automation

Appstar Automation

Logo gałęzie appstar (3)
Logo gałęzie appstar (9)

Przyspiesz swój e-commerce

Collaboration-Platform-Hero-Ornament-3.webp
Logo gałęzie appstar (7)

Rób to co lubisz, a resztę zautomatyzujemy 😃

Logo gałęzie appstar (10)

Naszym celem jest dostarczenie wiedzy i kompetencji aby klient w przyszłości mógł samodzielnie prowadzić swój biznes.

Collaboration-Platform-Hero-Ornament-4.webp

Automatyzacja to proces

Automatyzujemy...

Logo gałęzie appstar (15)
SaaS-Ornament-2.webp

Automatyzacja procesu realizacji zamówień polega na zastosowaniu oprogramowania, które integruje się z platformą e-commerce klienta w celu automatycznego przyjmowania, przetwarzania i wysyłki zamówień. Pozwala to na znaczne przyspieszenie realizacji i wyeliminowanie błędów wynikających z ręcznego wprowadzania danych. Korzyści dla klientów to krótszy czas oczekiwania na zamówienie oraz poprawa ogólnego doświadczenia zakupowego. Stworzone przez nas narzędzie fastshop.pl i jego funkcjonalności dopasowujemy indywidualnie do działalności naszych klientów.

Automatyzacja obsługi klienta polega na stosowaniu narzędzi takich jak chatboty, systemy ticketowe czy rozwiązania do zarządzania relacjami z klientami (CRM). Pozwala to na usprawnienie komunikacji z klientami poprzez automatyczne odpowiedzi na najczęstsze pytania, zarządzanie zgłoszeniami i zgromadzenie informacji o kliencie w jednym miejscu. Klient uzyska szybsze i bardziej kompetentne wsparcie oraz możliwość kontaktu z firmą w dogodnej formie.

Automatyzacja wypłat dla pracowników polega na zastosowaniu systemów do zarządzania płacami, które pozwalają na automatyczne obliczenie należności, generowanie przelewów oraz tworzenie raportów i dokumentacji. Dzięki temu pracodawcy mogą zaoszczędzić czas i zredukować błędy związane z ręcznym przetwarzaniem danych płacowych.

Automatyzacja rozliczeń faktur polega na zastosowaniu oprogramowania do zarządzania fakturami, które pozwala na automatyczne wystawianie, księgowanie i archiwizowanie dokumentów. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą skupić się na rozwoju swojego biznesu, a nie na papierkowej robocie. Korzyści dla klientów to terminowe wystawianie faktur oraz możliwość łatwej obsługi i analizy historii transakcji.

Automatyzacja procesów zwrotów i reklamacji odbywa się poprzez zastosowanie oprogramowania obsługującego te czynności, umożliwiając firmie szybkie i efektywne rozpatrywanie zgłoszeń. Korzyści dla klientów to uproszczony i transparentny proces reklamacji oraz szybsze rozwiązanie problemów związanych z zakupem.

Automatyzacja generowania etykiet przesyłek i śledzenia przesyłek polega na zastosowaniu oprogramowania, które integruje się z systemami kurierskimi, pozwalając na automatyczne tworzenie etykiet oraz monitorowanie statusu przesyłek w czasie rzeczywistym. Pozwoli to zaoszczędzić czas pracownikowi klientów to szybsza i bardziej niezawodna wysyłka oraz możliwość śledzenia swojego zamówienia.

Automatyczne generowanie i wysyłanie potwierdzeń oraz notyfikacji e-mail polega na zastosowaniu oprogramowania do zarządzania komunikacją e-mail, które pozwala na automatyczne wysyłanie wiadomości do klientów w odpowiednich momentach procesów zakupowych. Klienci otrzymują aktualne informacje o statusie zamówień a Ty nie musisz martwić się o to, że coś przeoczyłeś.

Treść akordeonu
Logo gałęzie appstar (10)

Jak współpracujemy z klientem?

pojedynczy projekt

ciągła współpraca

Collaboration-Platform-Hero-Ornament-4.webp
Branding-Agency-Shape-2.webp
Logo gałęzie appstar (10)

Zbuduj swoją przewagę dzięki technologii !

Małe i średnie e-commercy muszą nieustannie gonić za dużymi graczami, którzy narzucają coraz to bardziej wyszukane standardy.

Na szczęście dzięki dużej ilości dostępnych na rynku narzędzi można bez liniowego zwiększania zatrudnienia zwiększać swoje przychody wykorzystując możliwości własnej platformy sprzedażowej oraz dostępne oprogramowanie zewnętrzne.

Wystarczy odpowiednio wszystko ze sobą połączyć, a wiele rzeczy będzie odbywało się bez Twojej udziału, a Ty będziesz mógł skupić się na rozwoju strategicznym, dostarczaniu nowych produktów, działaniach marketingowych, itp.

Co można zautomatyzować w Twoim e-commerce? 💡

System do obsługi zwrotów

Wprowadź formularz elektroniczny i analizuj swoje zamówienia!

Collaboration-Platform-Hero-Ornament-4.webp
Collaboration-Platform-Hero-Ornament-3.webp
Branding-Agency-Shape-2.webp

Ile to kosztuje?

Pracujemy w modelu projektowym lub ramach stałej współpracy.

Realizowane przez nas projekty zaczynały się od kwoty 5 tys. zł

Cena usługi jest wyliczana w zależności od wielkości projektu lub ilości i poziomu zaawansowania działań.

Sprawdź jaki będzie szacowany koszt Twojego projektu!

Logo gałęzie appstar (10)

Potrzebujesz automatyzacji?

Skorzystaj z darmowej konsultacji, jeżeli chcesz omówić proces wdrożenia automatyzacji w Twojej firmie.