fbpx

HomeRekrutacja

Rekrutacja

Rekrutacja w
e-commerce

Szukasz dobrego pracownika do Twojego zespołu?

Powiedz nam kogo potrzebujesz, a my pomożemy Ci znaleźć osobę z odpowiednimi kompetencjami…

Na czym to polega?

Pracując w branży e-commerce wiemy, jakie kompetencje powinni posiadać pracownicy na danych stanowiskach. 

Wydłużony czas wysyłki zamówień
Zbyt duża ilość zwrotów
Brak procesów i procedur
Zbyt wolny sklep internetowy
Przepalanie budżetu na reklamy
Słabe pozycjonowanie
Wysoki koszt pozyskania klienta
Nieefektywna obsługa klienta

Wiele z tych problemów da się rozwiązać jednym pstryknięciem palca.

Dlatego wypracowaliśmy rozwiązanie, polegające na długoterminowej współpracy z konsultantem, który przygotowuje plan działania i uczestniczy w jego realizacji. Przydzielony konsultant staje się de facto członkiem Twojego zespołu.

Nasi konsultanci posiadają wiedzę z zakresu technologii, logistyki, sprzedaży i marketingu. Korzystanie z naszych usług consultingowych to jak posiadanie supermocy e-commerce.

Praca z konsultantem to jak posiadanie osobistego przewodnika na drodze do sukcesu.

konsultant e-commerce appstar

Jak wygląda proces rekrutacji z appstar?

01

Analiza potrzeb

Początkowy etap to zebranie informacji odnośnie tego, jakie masz wymagania w stosunku do nowego pracownika, jakie proponujesz wynagrodzenie, warunki pracy itd. Wykorzystując nasze doświadczenie w branży pomożemy Ci znaleźć kluczowe kompetencje, które powinien posiadać pracownik na danym stanowisku.

02

Umieszczenie ogłoszenia na wybranej platformie

Stworzymy dla Ciebie ogłoszenie o pracę na wybranej platformie ogłoszeniowej, np. RocketJobs oraz na naszej stronie internetowej w dedykowanej zakładce „praca”.

03

Zbieranie CV z wykorzystaniem dedykowanego formularza

Na platformie umieszczamy formularz, w którym każdy kandydat umieszcza swoje podstawowe dane, CV oraz oczekiwania finansowe. Pola formularza dostosowujemy do Twoich potrzeb i wymagań.

04

Przesłanie wybranym osobom stworzonych przez nas zadań rekrutacyjnych

Osobom, które po przeanalizowaniu podstawowych informacji (kwalifikacje, miejsce zamieszkania, oczekiwania finansowe itd.) zakwalifikowały się do kolejnego etapu, wysyłamy zadania rekrutacyjne dopasowane do potrzeb i wymagań danego stanowiska.

05

Analiza zadań rekrutacyjnych

Na tym etapie dokładnie analizujemy każde przesłane zadanie rekrutacyjne. Weryfikujemy kompetencje potrzebne do wykonywania pracy na danym stanowisku oraz analizujemy styl pisania o myslenia danego kandydata.

06

Umawianie rozmów z wybranymi kandydatami

Kandydatów, którzy zakwalifikowali się do ostatniego etapu, umawiamy na rozmowę rekrutacyjną z Tobą, bądź wybranym pracownikiem z Twojej firmy. Daty wybieramy na podstawie udostępnionych przez Ciebie terminów. Po tym etapie kandydatów oddajemy w Twoje ręce 🤝🏻 

poznaj nas

Sprawdź, czy jesteśmy dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

Rozmowa to idealne okazja do tego, aby nas poznać i zweryfikować nasze kompetencje. Wspólnie omówimy Twoje problemy i wątpliwości. W ciagu 30 min darmowej konsultacji sprawdzisz, czy jesteśmy dla Ciebie odpowiednim partnerem.

Co musisz wiedzieć?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Ile to kosztuje?

Koszt rekrutacji dzieli się na 2 etapy:

  1. 4000 zł – 
Ile to trwa?

Pierwszy etap, czyli wszystkie wykonywane przez nas działania aż do bezpośrednich rozmów z wybranymi kandydatami trwa około 1-2 tygodnie.

 

Czas drugiego etapu, czyli rozmowy z kandydatami jest uzależniony od ilości i terminów umówionych rozmów.

Co, jeśli będę niezadowolony/a?
Współpraca stacjonarna czy zdalna?

Usługę rekrutacji jesteśmy w stanie wykonać całkowicie zdalnie. 

Otrzymujesz dostęp do platformy monday.com, która umożliwia śledzenie postępów prac, a także bezpośrednią komunikację z zespołem przypisanym do Twojego projektu. Jeżeli na codzień korzystasz z komunikatora Slack to super – my również, a jeżeli nie – to świetna okazja, żeby spróbować 😉 Pomożemy Ci w jego wdrożeniu, to nic trudnego. Praca nad projektem jest wtedy dużo bardziej sprawna.

Co mówią o nas klienci?

Szymon Grocholewski
Szymon GrocholewskiCEO Med&Beauty
Czytaj więcej
"Szczególną uwagę chcielibyśmy poświęcić warsztatom zerowym prowadzonym przez pana Wojtka z firmy Appstar. Jego wiedza z zakresu e-commerce oraz automatyzacji była imponująca, a umiejętność przekazywania tych informacji była absolutnie wyjątkowa."
John Doe
John Doe@username
Czytaj więcej
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Czytaj więcej
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Poprzedni
Następny

Zobacz, kto już nam zaufał

darmowa konsultacja appstar
To może być początek czegoś wielkiego...

Pierwsza konsultacja jest darmowa

Zostaniesz przekierowany do kalendarza, w którym będziesz mógł wybrać odpowiadający Ci termin i godzinę. Spotkanie jest darmowe i potrwa 30 min. Po zarezerwowaniu terminu możesz spodziewać się od nas telefonu potwierdzającego konsultację. Dodatkowo otrzymasz wiadomość e-mail ze szczegółami dotyczącymi konsultacji.