fbpx

HomeLekcja 8 – Kurs monday

Lekcja 8 – Kurs monday

monday-logo

Kurs monday - lekcja 8

Cześć, 

witam serdecznie w ostatnim odcinku naszej serii instruktażowej 'Misje appstar’. Przed Tobą ostatni filmik i ostatnie zadanie do wykonania. 

Jako, że jest to ostatnia lekcja, to poruszamy zdecydowanie najbardziej rozbudowane zagadnienie jakim jest wysyłanie maili z poziomu monday. Zarezerwuj sobie dłuższą chwilę, aby dokładnie przeanalizować i odwzorować to co wykonuję na filmiku.

Jest to o tyle istotne, że ostatnia lekcja powstała z specjalną dedykacją dla Waszej firmy. Prezentuje ona sposób działania na jakim będą oparte tablice do zgłaszania problemów do organizacji zewnętrznych. Dlatego tak ważne jest, abyś dokładnie zrozumiał/a to, o czym mówię w filmie.

Gdyby wystąpiły jakieś trudności, to pisz do mnie śmiało. Od tego jestem 🙂 Powodzenia!

 

P.S. Pamiętajcie, aby do waszej tablicy było zaproszone konto 'Administrator’

Jeśli wideo się nie ładuje, przejdź tutaj: Link do filmiku

Zadanie 8 polega na odwzorowaniu czynności pokazywanych na filmiku i utworzeniu pełnej integracji mailowej z Twoim kontem.

Zadanie możesz uznać za wykonane, gdy z elementu na Twojej tablicy utworzonej w Zadaniu 1 wyślesz wiadomość mailową i otrzymasz na nią odpowiedź. Odpowiedź wyśle się automatycznie 🙂 wystarczy poczekać.

Jeżeli po wysłaniu wiadomości pojawi się ona w zakładce 'Aktualizacje’ oznacza to, że cały proces konfiguracji i wysyłki przebiegł poprawnie.

Poniżej znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do utworzenia konfiguracji:

  1. Szablon: 
    Tytuł: Zgłoszenie  {pulse.id}#{board.id}
    Treść: przywitanie + podpis
  2.  adres 'pośredni’ (wklejany w kolumnę email, jako odbiorca)
    cn57m1upi9q5c1r1wwtnuunqv49x6wmq@hook.eu1.make.com