fbpx

HomeLekcja 3 – Kurs monday

Lekcja 3 – Kurs monday

monday-logo

Kurs monday - lekcja 3

Cześć, 

to trzecie zadanie z naszej serii. W tym odcinku nauczysz się jak dodawać nowe kolumny do widoku tabeli, jak edytować nazwy kolumn, dodawać i usuwać nowe statusy, a także gwóźdż programu… zakładka MOJA PRACA. 

Jeszcze tego nie wiesz, ale zmieni to Twój sposób organizacji pracy na zawsze. Brzmi bardziej tajemniczo czy jednak ciekawie? 

Zapraszam do obejrzenia filmiku.

 

P.S. jeżeli przegapiliście zadanie, to nie martwcie się – wciąż jest o co grać. Jeżeli zadanie nie zostanie zrobione w ciągu 8 godzin, to liczba punktów przyznawanych za zadanie jest stała i nie zwiększy się z upływem następnych godzin 🙂

Jeśli wideo się nie ładuje, przejdź tutaj: Link do filmiku

A oto Zadanie 3:

  1. Dodaj dwa nowe statusy. Na tle różowym dodaj etykietę 'Do zrobienia’, a na kolorze niebieskim 'Nowe’. Nie bez powodu są to takie same etykiety, jak ja filmiku. Wyciągnij z tego lekcję, że etykiety powinny by ujednolicone na wszystkich tablicach.
  2. Usuń pozostałe kolory z kolumny 'status’. Zostaw tylko te, które mają etykietę.
  3. Ustaw kolumnę z datą jako kolumnę z ostatecznym terminem. 
  4. Zmień status jednego zadania, które jest po terminie na 'Gotowe’. Zaobserwuj co wydarzy się z kolumną z datą ostatecznego terminu.
  5. Dodaj nową kolumnę. Możesz wybrać dowolny typ kolumny. Zmień jej nazwę, tak aby nazwa mówiła co dokładnie ma się w niej znaleźć.
  6. Z poziomu zakładki 'Moja praca’ zmień status zadania, na gotowe. Pamiętaj, że widoczne tam zadania muszą być przypisane do Ciebie w kolumnie 'Ludzie’.