fbpx

Homekonsultacja

konsultacja

Kup konsultację z ekspertem
e-commerce

Wykup godzinną konsultacje, żeby chwycić świeże spojrzenie na swój biznes…

Chcesz dokładnie przeanalizować zagadnienia, które hamują wzrost Twojego biznesu? Nie wiesz jaki podjąć kolejny krok? Przytłacza Cię ilość możliwych rozwiązań i narzędzi na rynku?

Przebieg konsultacji

1

Przygotowanie do konsultacji

Na początku poprosimy Cię o przesłanie materiałów, które pomogą nam w analizie Twojej firmy. Dzięki temu podczas konsultacji będziemy w stanie dostarczyć Ci praktycznych rozwiązań odpowiednich dla sytuacji i potrzeb Twojego biznesu.

2

Spotkanie online

Podczas umówionego spotkania porozmawiamy o Twojej firmie, przeanalizujemy procesy i wskażemy problemy, które mogą blokować Twoją pracę. Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem a następnie zaproponujemy rozwiązania odpowiednie dla Twojego biznesu.

3

Plan działania

Po konsultacji otrzymasz maila z podsumowaniem spotkania oraz wskazówkami do dalszych działań. Przedstawimy sugerowany plan działania oraz wskażemy, które narzędzia przydałyby się w Twojej firmie.

Rezultat?

Wgląd wewnątrz Twojej firmy

Nasz doświadczony konsultant wnikliwie analizuje Twoje procesy i branżę, aby dokładnie zrozumieć Twoje potrzeby, wyzwania i zdiagnozować problemy.

Wytyczanie kierunku działań

Po konsultacji otrzymasz bazę do działania, wyznaczenie priorytetów i określenie kierunku, który warto podjąć. To kluczowy krok w procesie zmian. Otrzymasz gotowe rozwiązania, które sprawdziły się w praktyce i są już przetestowane.

Przydatne narzędzia

Dzielimy się cenną wiedzą i doświadczeniem, pomagając Ci znaleźć tanie sposoby usprawnienia pracy, wykorzystując np. narzędzia takie jak Monday.com, Feedhive …

Rozwiązania skrojone na miarę

Dzięki dogłębnemu poznaniu Twojej firmy i branży, jesteśmy w stanie zaproponować spersonalizowane rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

50+ sprawdzonych w boju narzędzi

Co musisz wiedzieć?

Ile kosztuje?

Koszt konsultacji wraz z analizą dostarczonych danych oraz gotowym planem działania wynosi 900 zł netto.

Ile trwa?

Czas trwania spotkania online to 1 godzina.

Co dalej?

Proponujemy najlepsze rozwiązanie opierając się na wiedzy i na doświadczeniu własnym jak i naszych klientów. Oczywiście, otrzymanie rozwiązania nie zobowiązuje Cię do jego wdrożenia ani dalszej współpracy z nami. Jeśli jednak chciałbyś kontynuować współpracę, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Zdobądź rozwiązanie odpowiednie dla potrzeb Twojej firmy

Podczas konsultacji dokładnie przeanalizujemy działanie Twojej firmy, wspólnie omówimy istniejące procesy i wskażemy problemy. Pozwoli nam to  dostosować skuteczne rozwiązania dla Twojej firmy. Po konsultacji otrzymasz solidną bazę oraz wyznaczony kierunek działań wraz z priorytetami.