fbpx

Wprowadź swój e-commerce na wyższy poziom

Przeczytałeś 200 000 artykułów i dalej nie wiesz, co robić?

Nasza współpraca w kilku krokach

Warsztat przedwdrożeniowy

Jest to etap definiowania potrzeb funkcjonalnych zarówno od strony klienta jaki i obsługi sklepu.

Dostosowanie specyfikacji

Wszystkie specyfikacje dostosowujemy do potrzeb Twoich oraz Twojego sklepu.

Wdrożenie sklepu

Kolejny krok to wybranie wykonawcy, omówienie elementów UI i UX sklepu. Następnie przechodzimy do procesu wdrożenia, testów i finalnie uruchamiamy Twój sklep.

Czas

Minimalny czas trwania umowy to 3 miesiące, termin realizacji zależy od wielu czynników, natomiast z doświadczenia wiemy, że czas realizacji oscyluje między 3-6 miesięcy.

Koszt

Początkowy etap, czyli warsztat zerowy + specyfikacja to koszt 8 tys. zł netto.

Kolejne etapy są prowadzone w modelu subskrypcyjnym, gdzie koszt miesięczny to      5 tys. zł netto/msc.

Towarzyszymy Ci na każdym etapie

Jesteśmy wsparciem przy współpracy z Twoimi partnerami.

planowanie

Tworzenie skutecznej strategii jest kluczowe dla sukcesu Twojego sklepu internetowego. My na każdym etapie pomagamy Ci precyzyjnie zdefiniować Twoje cele biznesowe, zrozumieć Twoją grupę docelową i zaplanować optymalne rozwiązania technologiczne. Nasze doświadczenie i wiedza pomogą Ci podjąć najważniejsze decyzje dotyczące Twojej działalności e-commerce.

spotkania

Wieloaspektowe spotkania z naszym zespołem są integralną częścią naszej współpracy. Są one momentem wymiany pomysłów, dyskusji na temat strategii oraz szczegółowego planowania działań. Cenimy otwartą i transparentną komunikację, która pozwala na skuteczne osiąganie celów.

ustalanie warunków

odpowiadamy na pytania ze strony podwykonawców

doradzamy w przy zawieraniu umów biznesowych

Na każdym etapie współpracy stawiamy na jasno zdefiniowane warunki. Wraz z Tobą określamy ramy czasowe, budżet, oczekiwania i cele projektu. Nasz zespół doradza i pomaga w negocjacjach z dostawcami, aby zapewnić najkorzystniejsze warunki umowy dla Twojego sklepu internetowego. 

nadzór procesów

Nasz zespół ekspertów z dziedziny e-commerce dokładnie monitoruje i analizuje wszystkie procesy, zapewniając ich płynność i efektywność. Oferujemy stały nadzór nad realizacją strategii, zarządzaniem produktami, procesami zamówień oraz obsługą klienta. Naszym celem jest maksymalizowanie Twojego zysku przy minimalnym ryzyku.

W czym Ci pomożemy?

Funkcjonalności

Wzbogacimy Twój sklep o nowoczesne funkcje, które zwiększą komfort korzystania z niego i przyspieszą realizację zamówień oraz proces zakupowy.

Optymalizacje

Zajmiemy się poprawą wszystkiego, co wpływa na wydajność Twojego sklepu, od prędkości ładowania strony do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Software

Wdrożymy odpowiednie oprogramowanie, które ułatwi zarządzanie Twoim biznesem i usprawni pracę zespołu.

Marketing

Opracujemy i wdrożymy skuteczne strategie marketingowe, które zwiększą ruch na stronie i przekształcą go w konkretną sprzedaż.

UI i UX

Pracując nad UX (User Experience) i UI (User Interface), upewnimy się, że Twoja strona jest intuicyjna, estetyczna i przyjazna dla użytkownika.

Analiza

Pomożemy Ci zrozumieć dane z Twojego sklepu, abyś mógł podejmować świadome decyzje, które przyczynią się do wzrostu Twojego biznesu.

Przyspiesz procesy w Twojej firmie

FastShop

narzędzie do obsługi e-commerce 🛠️

Zwiększ produktywność swojego zespołu!

Automatyzacje

Rób to co lubisz, a resztę zautomatyzujemy 🤖

Zautomatyzuj co chcesz!

Gotowy na rozwój?

Skorzystaj z darmowej konsultacji, jeżeli chcesz omówić proces wdrożenia nowej platformy z naszym konsultantem.